Instalace na klíč

Startujete podnikání, vytváříte novou pobočku nebo jen prostě nemáte kapacitu na zařizování firemní ICT infrastruktury? Vytvoříme pro Vás řešení, kdy pořízení, instalaci, integraci i následný provoz a podporu vyřešíme za vás.

Jsme schopni zajistit kompletní ICT provoz Vaší společnosti. Dokážeme připravit variabilní návrhy řešení, ze kterých si vyberete pro Vás optimální variantu. Zajistíme pořízení vybrané techniky včetně instalace, zprovoznění i následného zajištění bezproblémového provozu. S outsourcingem ICT služeb máme bohaté zkušenosti.

Pro vytvoření nabídky na klíč potřebujeme znát vaše krátkodobé a dlouhodobé plány. Na jejich základu postavíme koncepci požadovaných služeb včetně časové a finanční rozvahy. Součástí návrhu je i vytvoření koncepce pro další rozvoj, která pomůže správně nasměrovat budoucí plány na rozvoj.

Jsem schopni zajisti vše, od připojení k veřejným sítím, přes pořízení a instalaci potřebného hardwaru, konfiguraci datových i hlasových služeb, nastavení zabezpečení a zálohování, zabezpečené propojení s pobočkami a partnery, až po vybavení místností potřebným zabezpečením nebo dohledovými systémy.

Důležitou součástí našich služeb je i zajištění uživatelské a administrátorské podpory. V souladu s nastavenou bezpečnostní politikou vyškolíme zaměstnance společnosti i administrátory firemních systémů.