Síťová infrastruktura

Bez síťového propojení dnes nelze efektivně pracovat a komunikovat. Kvalita síťové infrastruktury určuje kvalitu dostupnosti firemních informací. S počtem uživatelů, kteří k firmaním datům potřebují mít přístup, samozřejmě stoupají nároky na datovou propustnost sítí, a tím na technologickou úroveň klíčových zařízení, které datový provoz na síti řídí a usměrňují.

Navrhujeme firemní sítě tak, aby byly vybaveny homogenními zařízeními, které nejen dovolují úplné řízení datového provozu, ale především odpovídají bezpečnostním požadavkům a zároveň podléhají odpovídajícím garancím. Dalším důležitým parametrem našich řešení je komplexní správa vzdálených připojení, díky kterým lze bezpečně propojit vzdálené sítě (například spojit pobočky jedné společnosti) nebo umožnit uživatelům bezpečně pracovat z nezabezpečených sítí (z domova nebo veřejně dostupných připojení). 

Je důležité vnímat síťovou infrastrukturu nejen jako základ pro sdílení dat, ale také jako možnou transportní vrstvu pro hlasové nebo dohledové a kontrolní systémy. Sdílením síťové infrastruktury tak lze výrazně snížit náklady na budování zdánlivě nesouvisejících systémů.